Studio

studio

Kdyňské nahrávací studio je v západočeském regionu vyjímečné díky rozměrům a akustice sálu ve kterém se natáčí. Vzniklo původně jako demostudio v roce 1998 na jednoduché YAMAHA MT8X až po dnešní Core i7. Má za sebou více než 100 uskutečněných projektů různých hudebních stylů.

Tvoří ho režie 18m2, zpěvová kabina 6m2 akusticky upravený sál 200m2 s regulovanou dobou dozvuku, odpočívárna s kuchyňkou a sociálním zázemím.

Způsob záznamu a následnému využítí studia je Vaší volbou. Díky velikosti nahrávacích prostor nabízíme všechny možné kombinace, včetně záznamu kompletních live nahrávek. Vše je jen na vaší fantazii a hlavně šikovnosti.

Kompletní i částečné náběry a mixy, základy pro následné využití, mix a mastering dodaných tracků, výroba reklamních spotů, zakázkových znělek, nahrávání v exteriérech např. kostelů, škol, restauring starých a poškozených nahrávek- to vše je náplní studia.

nuendo

Vybavení

Technologie studia je postavena na analogovém záznamu a následném digitálním zpracování.

Základ tvoří Nuendo 5 a Pro Tools 9LE které běží na XP na Core i7 přes RME FireFace 800 s podporou UAD karet s osvědčenými analogovými emulacemi. Náběr přes Soundraft Ghost, Universal Audio 610, SPL GoldMike a Yamaha 03D. Mikrofony Shure, Akg, Senheiser, Rode, T-Bone a hlavně chlouba studia- pár lampových Neumannů UM57.

Co nemáte a potřebujete - napíšete a seženeme...

Mastering

Před předáním Vaší nahrávky k duplikaci provádíme takzvaný mastering. Jedná se o korekční a dynamické úpravy Vaší nahrávky při zachování její živosti.

K úpravě se používá bundle mastrovacích plugins od Universal Audio.

Cena za mastering se pohybuje od 200,-Kč za jednu skladbu a nebo od 2.000,-Kč za celou nahrávku.

V případě realizace celé nahrávky ve studiu je mastering ZDARMA.