Proč si vybrat právě nás?

Většina muzikantů se dostane do situace kdy řeší kde a jak své nápady převést do reality.

Možnosti jsou vlastně jen tři - velké studio, malé studio a domácí nahrávání. Pokud se rozhodnete pro realizaci Vaší nahrávky svépomocí v obýváku a nebo ve zkušebně, většinou Vám chybí akusticky vhodné prostory a potřebné vybavení - hlavně monitory pro poslech toho, co skutečně nahráváte. Při nahrávání doma budete mít tendenci nahrávání z různých důvodů odkládat a navíc asi ani nebudete mít ten správný nadhled.

Ve studiu jste k dobrým výkonům motivováni a navíc blížící se datum nahrávání Vás donutí dořešit aranže, dodělat sóla, texty...

Velké studio nabízí velké možnosti, samozřejmě ale ne zadarmo.

Studio naší velikosti Vám nabízí realizaci Vaší nahrávky za zlomek ceny studií velkých a se stoupajícím technickým vybavením dosažení jejich zvukové kvality. A navíc aktivní muzikanti Vám se všemi problémy a nástrahami nahrávání poradíme a pomůžeme.

Ubytování

Nabízíme ubytování v prostorách nahrávacího studia zdarma (spacáky sebou). K dispozici je kompletní sociální zázemí. V případě zájmu Vám zajistíme ubytování v penzionech nebo ubytovnách v blízkém okolí studia za příznivé ceny.